Не втримали, 3АЕC здають! 0купантu залишать все: тепер вже офіційно – це такий новий жест доброї волі?!

Президент НАЕК “Енергоатом” Петро Котін розповів, що зараз є ознаки того, що росіяни готуються покинути Запорізьку АЕС, яку вони захопили та погрожують ядерним тероризмом.

Про це він сказав 27 листопада в ефірі телемарафону.

Котін зазначив, що “Енергоатом” спостерігає за ситуацією довкола окупованої АЕС і зараз є ознаки того, що вони ймовірно готуються покинути наш атомний об’єкт.

“По-перше, дуже багато стало з’являтися публікацій у російській пресі про те, що ЗАЕС, можливо, варто би залишити, можливо, її варто передати МАГАТЕ під контроль. Таке, знаєте, враження, що вони збирають валізи і що вони крадуть все, що можуть знайти”, – зазначив Котін.

Президент “Енергоатому” зазначив, що це не означає, що РФ може вже скоро вийти з нашої АЕС, проте є ознаки того, що вони готуються це зробити. Він додав, що Росія могла замінувати Запорізьку АЕС.

Як відомо, російські терористи ще на початку повномасштабної війни проти України захопили найбільшу АЕС у Європі – Запорізьку АЕС. Вони регулярно обстрілюють нашу атомну станцію, погрожуючи світу ядерною катастрофою.

Окупанти скоїли найпотужніший обстріл ЗАЕС 19 – 20 листопада. Про це повідомили в МАГАТЕ. Окупанти декілька кілька разів вдарили по головній дорозі вздовж реакторів АЕС. А ще – по залізниці, трубопроводу, покрівлі спеціальної допоміжної будівлі. Також МАГАТЕ зафіксувало незначні видимі пошкодження водопроводу.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *