Навіть стрaшнo уявити, що тепер там nочнeться! nyтін дав команду на росії oгoлoсити призов в арmію серед пацієнтів пcихлlкарeнь

Інтернет виданняПеремога UA з посиланням на Telegram – канал Олександра Невзорова повідомляє У Росії почали вербувати ” добровольців ” для участі у війні проти України на теренах психоневрологічних диспансерів . Пропонують укладати контракти тривалістю від 6 місяців .

Скріншот відповідного оголошення оприлюднив російський журналіст Олександр Невзоров . З оголошення видно , що така практика існує , по крайнього заходу , у Санкт – Петербурзі .

Потенційним контрактникам армії РФ обіцяють статус ветерана бойових дій , 50 % пільги на комунальні послуги , позаконкурсне вступ до ВНЗ та одноразову матеріальну допомогу . ” Як це чудово ! Приїхали . Це крутіше ” зеків Пригожина ” і бомжiв – сифілітиків . Вербування на фронт тепер офiцiйно ведеться в психіатричних лікарнях і психдиспансерах Росії . З божевільних пітерців буде сформовано ” iменний ” , ” особливий ” батальйон ” Шизодержава ” і прямо в піжамах і смиренних сорочках кинуто на український фронт . Усіх забезпечать особистими розривними клізмами та величезними шприцами з напалмом ” , – прокоментував оголошення Невзоров .

Цікаво , що у коментарях під постом Невзорова теж було весело . Передплатники , серед яких переважно росіяни , висміяли цю ініціативу .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *