Нaйcтpaшнiшa тaємниця Тuмoшeнкo. Нeвiдoмuй злuв y мepeжy вiдeо зa yчaстю Юлi, нa якoмy вuднo, як вoнa…

У мережy iнтeрнeт з’явuлoся вiдеo, яке цiлкoм і пoвнiстю підтверджує слова пoлітoлoгів прo те, щo саме Юля, і кoмпанія рoзвалили країну, а грoші тoннaми вивoзилися з країни прoтягoм 28 років.

В інтернеті з’явилося архівне відео, яке покликане нагадати народу України кто така Юля і її поплічники

З 1993 року Тимошенко починає свій шлях в політику. В той час відбуваютсья десятки замовних вбивств, замахи на вбивства, багатомільярдні афери і неймовірна жорстокість.

Після перегляду цього відео ви зрозумієте, чому Україна опинилася на межі розвалу.

Обов’язково додивитеся до кінця

А потім ця злочинна група заявила, що це Зеленський розвалив країну.

Тимошенко і компанія були 28 років при владі. Давайте ж розберемося, що вони зробили за 28 років, крім двох майданів і неймовірного горя для кожного громадянина України.

Тільки факти:

Долар з 1.8 грн виріс до 28 грн.

Ядерний потенціал – знищений.

За останні десятки років років Україна стала однією з найбільш корумпованих країн континенту.

За останні роки громадяни України стали одні з найбідніших людей Європи

Так ось, поки «професіонали» 28 років грабували і гробили країну, Зеленський був ще дитиною … Але сьогодні вся ті нелюди, які розтягували і нищили найбагатшу республіку СРСР, бездарно просрали її потенціал, звинувачують Президента Зеленського в розвалі країни.

За 28 років кожен з них став мільйонером і мільярдером. Кожен з них доклав руку до розвалу країни, але винен у всьому Зеленський.

Зеленському дісталися огризки України, які вже зібрати воєдино буде дуже важко. 28 років вони висмоктували з України найцінніше і через 28 років передали абсолютно знищену країну в управління новим особам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *