“Вже найблuжчuмu днямu наступuть час, коли nолум’я охоnuть всі країнu, крім однієї …”: старець, якuй nередбачuв в 2022 віiйну, розnовів, що зараз врятуються лuше ті, хто буде…

У світі існує безліч пророкувань про те, що чекає людство в майбутньому. І в світлі останніх подій, які обрушилися на багато країн, люди все більше звертають увагу на пророчі слова мудреців. Про один з них пише портал “Вести-UA”.

Найчастіше увагу суспільства заслуговують пророчетва людей, слова яких вже збувалися. Так, до мудрості і досвіду старця з Одеси Йони свого часу прислухалися громадяни України і Росії, які часто навідувалися до нього за порадою і дізнавалися майбутнє. Монаха, в миру носив ім’я Володимир Ігнатенко, немає на цьому світі вже більше восьми років, але його слова до сих змушують замислюватися про майбутні події.

Крім приватних прогнозів чоловік говорив і про майбутні події, які відбудуться в найближчі десятиліття у всьому світі. За словами старця Іони, який жив в Свято-Успенському монастирі в Одесі, людство чекає глобальна війна, яка почнеться в 2030-х роках. Чернець говорив, що весь світ загрузне в масштабному полум’я війни, а конфлікт почнеться між двома наддержавами через різні інтереси.

Чоловік зазначав, що протистояння держав торкнеться практично всі світові країни, деякі з яких будуть зруйнованими або взагалі перестануть існувати.

За словами ченця, серед врятованих від конфлікту країн виявиться всього одна, яка розташовується “десь на півночі”.

Крім того, про глобальне збройному конфлікті в свій час говорив ще сам Нострадамус, який, як відомо, шифрував свої послав про майбутнє людства в чотиривірші, повні метафор. 

Сьогодні дослідники його пророкувань, які працюють над їх розшифровкою, припускають, що близько 2024 року Європу торкнеться серйозний конфлікт, який може перерости в Третю світову війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *