”Мu протuв, нет вoйне” : У Пітері людu тисячамu стягуються до центру, а у Єкатерuнбурзі nолiцiя вже немає місця кудu nакуватu людей авто-закu заnовнені. Відео

Через 10 хвилин у Росії розпочнуться офіційні мітинги. У Петербурзі люди вже стягуються до центру. У Єкатеринбурзі поліцаї вже нагнали до центру автозаків.

Президент РФ Володимир Путін у зверненні до росіян оголосив про запровадження часткової мобілізації в Росії. Голова Міноборони РФ Сергій Шойгу заявив, що до армії будуть призвані 300 тисяч резервістів. Водночас він заявляє, що Росія втратила в Україні близько 6 тисяч військових. Київ же каже, що РФ втратила понад 55 тисяч армійців.

Заява про мобілізацію відбулася на тлі успіхів ЗСУ з деокупації Харківської області, а також на початку 77-ї сесії Генасамблеї ООН.

Також російське керівництво сьогодні заявило про проведення так званих референдумів про приєднання до РФ на окупованих територіях України. Голосування хочуть провести 23-27 вересня.

Світові лідери на Генасамблеї ООН розкритикували ці дії і попередили, що результати фейкового волевиявлення, яке в Кремлі називають референдумами, не будуть визнані міжнародною спільнотою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *