Мати почорніла від горя: двоє дітей, двоє синочків…В один день народились, в один день загинули: Кропивницький попрощається з братами-військовими

У Кропивницькому в останню путь провели братів Владислава і Ростислава Бойків. Вони обоє загинули в перший день повномасштабного російського вторгнення.

Брати-двійнята завжди мріяли бути військовими. З 2014 року вони разом боронили Україну і загинули в бою в перший день вторгнення. Попрощатися з Героями змогли лише через 13 місяців після загибелі.

Одними з перших дали бій ворогу

Мати Героїв Олена Бойко розповіла, що її сини загинули 24 лютого 2022 року біля селища Біловодськ Луганської області, де одними із перших давали відсіч ворогу.

Владислав і Ростислав хотіли навчатися у військовому училищі, але тоді їх підвів зір, через що вони вступили у будівельне. Але потім все ж пішли до армії. Згодом їм запропонували участь у миротворчій місії у Лівані в 2000 році. Там вони були рік.

Прощання з братами Бойками у Кропивницькому / Фото Суспільне Кропивницький

Після повернення, вирішили працювати в поліції, згадує мати. Вступили в Київський університет внутрішніх справ. Працювали за спеціальністю. Однак у 2014 році вирішили піти воювати за Україну.

З 2021 року брати були на Луганщині. Востаннє вони розмовляли з батьками того страшного дня.

Останні слова, коли вони зателефонували, сказали: “Мамо, тато, вибачте, якщо ми чимось провинилися перед вами, але навряд чи ми вистоїмо. Тому що сили – зовсім не рівні. На нас рухається ціла колона танків”,
– згадує мама.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *