Мама шоkована! Її сину, співаку Левицькому принесли повістку через 8 років після його загибелі: як це коментують у військоматі

Один з територіальних центрів комплектації Львова відправив повістку співакові Владіславу Левицькому, який загинув у автомобільній аварії ще у 2015 році. Водночас у ТЦК констатували, що з’ясують причини цього інциденту.

Зауважимо, що Владіслав це не справжнє, а сценічне ім’я Левицького. У паспорті він записаний як Василь Ярославович, та саме на це ім’я прийшла повістка, про що повідомила користувачка фейсбуку Мар’яна Волошин. 24 Канал сконтактував з ТЦК та СП Шевченківського району, аби дізнатися, як так могло статися.

Якою була відповідь ТЦК Львова

Власне, представник територіального центру комплектації Юрій Синюшко констатував, що причини цього незабаром з’ясують. Ймовірно, згодом з’являться офіційні пояснення стосовно того, чому трапилася ця помилка.

Повістка співакові Левицькому, який загинув 8 років тому / Фото Мар’яни Волошин

Пані Мар’яна стверджує у своєму дописі, не добираючи слів, що ця ситуація є неприпустимою. Однак потрібно розуміти, що ТЦК можуть інколи володіти застарілими даними, тому й трапляються такі ексцеси.

Паспорти, військово-облікові документи померлих осіб передаються до органів внутрішніх справ та військових комісаріатів (теперішніх ТЦК – 24 Канал) за місцем реєстрації смерті. Якщо при реєстрації смерті зазначені документи не були передані, то про це повідомляються відповідно органи внутрішніх справ та військові комісаріати,
– йдеться на сайті Мінюсту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *