Корuдору НЕ БУДЕ! К0тел в Баxмyті – ЗСУ це зробuлu: тuсячі окуnантів, nерерізaтu все.Нaкaз в нaстуn

Українські воїни продовжують героїчно обороняти Бахмут, який нині є найгарячішим напрямком на всій лінії фронту. У двох точках в окупантів виникли проблеми, адже наші захисники їх там стискають.

Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, льотчик-інструктор Роман Світан проаналізував карту бойових дій. Він переконаний, що Бахмут не буде оточений окупаційними військами.

Світан зазначив, що наразі в районі Бахмута здійснюються певні оперативно-тактичні дії. Зокрема, ЗСУ успішно відпрацювали по “клешні”, яка з півночі на південь намагається обрізати наші нитки постачання в місто.

Є позитивні моменти саме з півночі Бахмута,
– сказав полковник ЗСУ в інтервʼю.

За його словами, спроби росіян вийти з півночі на трасу зупинені. Вийти на поле вони не можуть, там по ворогу відпрацьовують наша артилерія й танкові роти. Тому є можливість постачання нашого Бахмутського гарнізону.

Військовий експерт наголосив, що Бахмут – найважча точка на всій лінії бойових дій. Весь російський фронт висаджений практично на мінімальні обсяги роботи щодо снарядів. Тому там нині дуже важко, але наші воїни героїчно тримають оборону.

Полковник ЗСУ певен, що Бахмут не буде оточений окупаційними військами. Навіть якщо й буде ухвалено рішення про відхід звідти, є певні оперативно-тактичні дії, які дозволять утримати коридор для виходу наших бійців.

Адже, наголосив він, уже застосовані певні дії – проведена ротація, в місто, зокрема, завели повітряно-десантні війська, Сили спецоперацій, оперативників. Ці спецпризначенці утримують Бахмут за допомогою інших військових частин.

За словами військового експерта, на південь від Бахмута, від Курдюмівки в бік Часового Яру, утворений “котел” для окупантів – наші воїни стоять там із трьох боків. Така ж сама проблема у ворога на півночі Бахмута.


Росіяни у двох точках, українські війська їх стискають,
– зауважив Світан.

Він додав, що окупанти намагаються наступати, але все може змінитися настільки, що вони будуть оборонятися. Загалом усе залежить від дій наших командирів, адже більшість генералів безпосередньо керують там нашими військами.

Для українського контрнаступу будуть вирішальними найближчі тижні. Є дві умови, які можуть зробити його успішним.

По-перше, захисники України повинні знайти слабкі місця противника, і лише тоді атакувати його. По-друге, у контрнаступ повинні піти навчені українські військові із використанням західної техніки. Про це розповіли полковник Збройних сил Польщі Анджей Кручинський і полковник війська Польського Мацей Матисяк, пише Wiadomosci.

“Україні, щоб переломити ситуацію, потрібно спочатку шукати слабкі місця в суперника. Найближчі тижні будуть вирішальними. Пам’ятайте, що весняна погода не сприяє переміщенню важкої техніки. Часто приймається рішення про атаку, але очікуються оптимальні погодні умови”, – розповів полковник Збройних сил Польщі Анджей Кручинський.

Він зазначив, що лише за оптимальних погодних умов можна замаскувати дії своїх підрозділів, і використати свою технічну перевагу. У той же час полковник наголосив, що українська армія має перевагу над окупантами у техніці, адже загарбники зараз використовують техніку, яку вивозять зі складів. Проте захисникам України спочатку потрібно “побачити, де вони можуть вкусити”, сказав Кручинський.

Полковник війська Польського Мацей Матисяк вважає, що важливою умовою для успішного контрнаступу є рівень підготовки українських військових, які братимуть у ньому участь, а також застосування західної техніки.

“У найближчі три місяці з’ясується: хто що може. Обидві армії борються. Як боксери…”, – наголосив Матисяк.

Втім, перемога однозначно буде на стороні ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *