Корольова про свого “тарзана”: нехай їде в Україну воювати, тут з нього толку мало, таке зараз життя. Відео

Наталя Корольова, яка народилася в Україні, вже явно давно не відчуває чогось теплого до своєї батьківщини.

Більше того, її чоловік, потряс-стриптизер Тарзан (Сергій Глушко) неодноразово був помічений з пропутинськими лоозунгами на вустах із вихвалянням російської армії. Варто зазначити, що сам літній танцюрист є офіцером у запасі, чим завжди радісно хвалиться.

Наташа Корольова з Тарзаном, фото: Instagram
Наташа Корольова з Тарзаном, фото: Instagram

Ще до початку мобілізації Тарзан на весь інтернет заявляв, що він готовий йти воювати за росію, оскільки має офіцерське звання і знаходиться в запасі.

І з початку оголошення часткової мобілізації, яку Путін “запустив” 21 вересня, весь інтернет з нетерпінням чекає, коли Тарзан оголосить про те, що він вирушає на війну. І українські військові з радістю побачили б цього “міобіка” та відправили б додому у найкрасивішому пакеті.

Наташа Корольова, яка до останнього мовчала, зробила заяву, що у випадку, якщо Тарзан отримає повістку, він вирушить на війну в Україну. Про це повідомляють РосЗМІ.

“Сергій під мобілізацію потрапляє. Він, напевно, йде навіть у першій категорії. Єдине, що за віком не минає, а взагалі так. Якщо прийде повістка, то що? Як і все. Ну, а що робити, якщо таке життя у нас “ , – відповіла 49-річна уродженка Києва.

Наташа Корольова і Тарзан, фото з instagram
Наташа Корольова і Тарзан, фото з instagram

Як вам таке?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *