«Кінця світу не буде, буде кінець людству … » – каже віщунка Марія, яка бачить віщі сни … Невже все так печально

Коли сняться пророчі сни, варто до них прислухатися! Мольфарка Марія поділилася одним таким сном про майбутнє світу. Її бачення торкаються України, Росії, Китаю і не тільки.

Коли сняться пророчі сни

« Кінця світу не буде, буде кінець людству в нашому розумінні звичного способу життя! »- Каже віщунка Марія. Мольфарка стверджує, що бачила закінчення війни в Україні. Все горить яскравим вогнем! Що це, Боже ? »- Запитала вона вищі сили.

На це питання прийшли образи сильної бурі із дощем. Як стіна вода все змиває на шляху. При цьому ця буря піде з України, після цього на території цієї країни провидиця бачить зелену галявину з людьми, але людей небагато. Найімовірніше, це територія Карпат.

Вона має припущення, що це фрагменти глобальної катастрофи, пов’язаної з червоною кнопкою. « Знищиться не сама Україна, а світ! – висловилася Марія. Залишаться лише ті, хто піде в гори, а ось тим, хто зараз у Європі, пощастить менше.

Росія розпадеться на безліч окремих держав, а Україна буде під заступництвом якоїсь великої країни, але не під Росією. Євросоюз також розпадеться, його не стане.

Незабаром настане новий світовий порядок. Люди житимуть по-новому. А ось коли настане кінець війни, ніхто не знає, тому що у світі все змінюється. Це може бути і за тиждень, і за місяць, і за роки.

Про червону кнопку мольфарка говорить так: « Першою атаку почне не Росія, а Америка, направивши це на Росію. Однак у результаті піде це на Європу. Міста на сході України будуть знищені, і жити там не буде ніхто ».

Через 10 років Україна процвітатиме, і багато хто мріятиме переїхати до цієї країни. Багато земель буде відновлено.

За словами мольфарки, Європа давно знала, що буде війна в Україні. Там точно є особи, які в цьому замішані. У результаті одна країна  керуватиме всім світом . « І це зовсім не Америка, швидше за Китай! » – передбачає провидиця …

Джерело: takprosto.cc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *