Кадировці потрапили в оточення, що відомо на зараз: “Живцем брати!”

Загін кадировців потрапив до оточення під Соледаром Донецької області.
Про це, як пише Politeka.net, радник голови МВС Антон Геращенко. За його словами, це стало можливим завдяки контратаці ЗСУ.

Геращенко уточнив, що кадировці затиснуті українськими підрозділами у селищі Спірне, що неподалік Соледара.

«Цікаво, чи там є інтернет? Дуже хочеться подивитися, чи зможуть вони під реальним вогнем кричати «ахмат – сила!», – зазначив Геращенко.
кадирівці
У коментарях українці закликають зберегти їм життя та взяти в полон, щоб поповнити обмінний фонд та обміняти на захисників Маріуполя. Інші висловлюють думку, що в полон їх брати не потрібно.

«Брати лише в полон і міняти на захисників Маріуполя. Цих реально обмінюватимуть у першу чергу», «Хоч українську трохи вивчать», « і попереджати: “Повернешся – в тик току все побачать”, “Хай їдять свинець”, «Живцем брати демонів», «Їх ніхто не гнав. вони їдуть самі, усвідомлено, їм обіцяні великі гроші», «Кадировці – це найцінніший обмінний фонд. Їх треба лише брати в полон живими. Їх обмінюють насамперед. А у росіян у полоні багато українських військових», – пишуть користувачі.>окупант, полон, окупанти
Нагадаємо, раніше єдиний український блогер, який має прямий доступ до російських військовополонених Володимир Золкін розповів, що РФ моментально дає запит на кадировця, що потрапив у полон, і видає замість нього будь-якого українця. Але із полоненими росіянами ситуація інша.

“Насправді ми не можемо поспілкуватися з кадировцями просто тому, що Росія моментально дає запит на будь-якого кадировця, який потрапив у полон, і видає замість нього будь-якого українця на наш запит, будь-якого”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *