Якщо чесно, я думав таке буває тільки в кіно… я думав, що людина не може так спокійно і гідно дивитися в обличчя смеpmі.. знати, що твій останій моменm прийшов і прийняти рішення пітu гідно…

“Я думав таке буває тільки в кіно… я думав, що людина не може так спокійно і гідно дивитися в обличчя смерті.. знати, що твій останній момент прийшов і прийняти рішення піти гідно… піти на власних умовах… піти зі слова на вустах, які ти сам обрав… зробити, не поспішаючи, останню затяжку, вимовити гасло і померти… я думав, що так вмирають тільки герої в кінематографі… тепер я знаю, що таке гідність… справжня гідність справднього українського героя…”, – так описав жахливу подію, яка сьогодні сталася на окупованих територіях відомий банкір Сергій Фурса.

Російські загарбники стpamuлu полоненого українського військового, після того, як він сказав “Слава Україні”.

Відео цього звірства оприлюднили в мережі, однак з етичних міркувань ми не можемо його поширити. Слід зазначити, що кадри – особливо жорстокі.

У Зеленського відреагували
На чергові звірства окупантів вже відреагували в Офісі Президента. Глава ОП Андрій Єрмак наголосив, що воєнні злочини культивуються у Росії, а пропаганда відбілює їх міфами про “нацистів”.

Вбивство людини, яка потрапила в полон – ще один приклад цього. А ще – це приклад їх національної нікчемності та слабкості,
– сказав чиновник.

Він запевнив, що за кожен такий воєнний злочин буде розплата.

Активісти Сергій Стерненко та Ігор Лаченков просять у Twitter максимального розголосу, аби російську жорстокість побачив весь світ. Наголошують, що захисник повинен отримати Героя України посмертно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *