Як ми на це чекали! Найпотужніша країна ЄС оголосила про свою готовність негайно заарештувати путіна! На московії паніка

Німеччина готова заарештувати путіна, якщо він приїде на німецьку територію.

Влада Німеччини першою оголосила про готовність виконати ордер Міжнародного кримінального суду на арешт президента т.з. РФ злочинця володимира путіна, підозрюваного в незаконній депортації українських дітей.

Його буде негайно затримано, якщо приїде на територію ФРН.

Таку заяву зробив голова Мін’юсту Німеччини Марко Бушман, повідомляє Zeit.

За словами міністра, суд Гаги звернеться до Інтерполу і всіх держав, які визнають його юрисдикцію, і попросить про виконання ордера.

Тоді Німеччина буде зобов’язана заарештувати т.з. російського президента, якщо він відвідає німецьку землю.

Глава Мін’юсту додав: усі країни, які ратифікували Римський статут, мають виконувати рішення Міжнародного кримінального суду.

Радник Офісу президента України Михайло Подоляк позитивно ставиться до того, що саме Німеччина першою заявила про готовність виконати ордер МКС.

Заяву голови Мін’юсту Німеччини вже встигли прокоментувати і на Москві. Голова Слідчого комітету т.з. РФ Олександр Бастрикін доручив центральному апарату дати “правову оцінку” висловленню німецького міністра.

Нагадаємо, ЗМІ звернули увагу на плани путіна відвідати країну, яка визнає юрисдикцію МКС.

Йдеться про візит т.з. російського президента на саміт БРІКС, який у серпні цього року відбудеться у Південно-Африканській Республіці. Влада ПАР повідомила, що знає про свої юридичні зобов’язання, але до саміту “продовжать взаємодіяти з усіма зацікавленими країнами”.

Раніше опозиція в Угорщині закликала уряд відкликати посла Угорщини з т.з. РФ після рішення суду Гааги щодо путіна.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *