Я просто не можу промовчатu: Сьогодні ця людuна просто привела в ш0к всіх, навіть поліцію. Так от… Фото

Не можу промовчати. Сьогодні ця людина просто привела в шок всіх, навіть поліцію.

Так от, цей товаріщ із м. Донецька (обличчя мала замалювати) прийшов до нашого благодійного фонду як ВПО, що перебуває в складних життєвих обставинах за продуктовим набором.

Отримав продуктовий набір 13 кг, 2 пачки памперсів, дитяче харчування (пюрешки, кашки, печиво, молоко) і поїхав собі.

І тут, через 2 години повертається з дружиною (фото є). Повертає нам ці пакунки зі словами «моя семья и дети такого не едят». Для розуміння склад набору: 2 кг борошна, цукор 1 кг, манка 1кг, рис 1 кг, гречка 1 кг, спагетті твердих сортів, шпроти, сардина, горошок, кукурудза, томатна паста, олія, дріжжі, паштет, свинина тушонка домашня, дитяче харчування.

Обидва обурені складом продуктового набору, з їх слів, вони не на це розраховували.

Правда, не зовсім розумію, як можна розраховувати на щось особливе, коли тобі дають безкоштовно???

Так от, його мадам кричала і погрожувала, і сама ж вирішила викликати поліцію. Підстава для виклику: «здраствуйте, я в гуманитарном штабе получила пайок, мне испортили справку, что-то на ней написали» Поліція звісно приїхала, треба ж побачи, що там можна спортити в довідці, що треба було поліцію викликати .

Так от – ми всі були в шоці, в тому числі поліція, від того, коли дізналися, хто ж ховається за статусом ВПО.

А прийшов до нас за гуманітаркою «малоімущій» суддя Донецького окружного адміністративного суду Голошивець Іван Олександрович, з зарплатою більше 150000 грн в місяць і маючи безліч державних пільг.

На даний час його кандидатура на розгляді етичної ради як кандидата в члени Вищої ради правосуддя. https://ec.court.gov.ua/ec/pres-centr/general/1312555/

Ну далі ви зрозуміли, що я зробила  – написала скаргу в етичну раду судової влади.
Може нам окремий відділ в фонді відкрити – допомога суддям, або петицію президенту написати, щоб зарплату підняв суддям.

Maryna Piankova почувається вражаюче в м. Бровари, Київська Обл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *