“І усі ці могили свіжі, і їм немає ні кінця ні краю”: в мережі показали масштаби кладовища “вагнерівців” у Краснодарському краї. Відео

Цвинтар “вагнерівців” у країні-агресорі Росії в Краснодарському краї розійшовся миттєво та масштабно. Там з’явилися сотні нових могил протягом 2-3 місяців.

Відповідний ролик опубліковано в Telegram. Як зазначили під кадрами, цвинтар дуже великий, але це навіть не 5% від загальної кількості ліквідованих окупантів (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Зважаючи на те, що говорить голос за кадром, за тиждень на Північному цвинтарі Березовського, де ховають бійців ПВК “Вагнер”, з’явилося 14 нових поховань.

''Усі могили свіжі, і немає їм кінця'': в мережі показали масштаби кладовища ''вагнерівців'' у Краснодарському краї. Відео

16 березня журналісти нарахували близько 70 могил, а зараз їх 84. Крім того, ще підготовлено близько десяти могил.

Поруч із сектором, де розміщені поховання, з’явилася табличка “Алея Слави пам’яті воїнів ПВК “Вагнер”, учасників військових операцій, які віддали життя за Росію”.

“Ми нарахували 84 ідентичних поховань, 16 березня їх було 70. Ще близько десяти могил підготовлено”, – зазначили очевидці.

Усі могили однотипні. Там встановлені однакові хрести і лежать вінки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у маленькому курортному містечку Гарячий Ключ у Краснодарському краї РФ розпочалася “війна” представників правоохоронців органів із ПВК “Вагнер”, якою курує “кухар Путіна” Євген Пригожин. Конфлікт виник через цвинтар ліквідованих “вагнерівців”.

Також раніше Пригожин показав цвинтар найманців, розташований у Краснодарському краї. Відео було знято місяць тому, на кадрах видно десятки свіжих могил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *