І тaк, я nonалася. Пoділюсь, як сaмe, щoб і вu зналu nро мoжлuві схемu… Мені телефонує чоловік і nредставляється службою підтрuмкu Кuївстар. Я не мала бажання говорuтu, але він заnuтав, чи немає у мене nроблеm з мобільнuм зв’язком

Любі друзі!

В ці непрості часи у мене сталася неприємність – телефонні шахраї. І так, я попалася.
Поділюсь, як саме, щоб і ви знали про можливі схеми.

Але спочатку спробую коротко проаналізувати, чому таке зі мною (зі мною!контролюючою, розумною, обізнаною) сталося (теж корисна інформація для всіх, як на мене):

1. Ослаблені психологічні захисти. Бо немає сил, бо є страшенна втома від всього, бо три дні намагалася зварити борщ чи помити голову, вистежуючи наявність світла.

2. З першого випливає друге – підвищена вразливість, особливо до таких тем як зв’язок, інтернет, можливість нормально працювати.

3. Недостатня компетентність в деяких питаннях (я не розуміла, як технічно працюватиме те, що мені пропонували шахраї, але звучало все дуже професійно і чітко (я повірила, що вони розбираються в цьому краще).

грошей, я все скасовувала, але було вже пізно….Без мобільного зв’язку я не можу ні заблокувати карту, ні змінити пароль!!

Тут “вишенька на торті” – пропадає світло. І у мене немає нічого – ні зв’язку, ні інтернету. Далі я побігла у відділення Привату. Та далі вже не цікаво. За кілька хвилин ті пі@₴&аси зняли майже 50 тисяч грн. І 5000 в монобанку.

А, ну і наостанок, увага! (тільки не смійтесь дуже, бо мені самій трохи смішно з себе, але це тільки підтверджує, що пильність моя на нулі….) :

Товаріщ шахрай дзвонив мені з номеру 066.

Служба Київстар, ага.

З Водафонівського номеру🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Приймаю слова підтримки і лояльні коментарі)

Бажаю всім ніколи не розчаруватися у власній стійкості до таких випадків)

На зображенні може бути: текст «15:40 за цим номером прийнято заявку на замну ѕім-карти. очкуйте SMS 3 кодом подтвердження, та введть його 3 ново SIM. код діе до 18:40 22.12.2022 для пдтвердження замни ѕім-карти введть *245*42*131150# якшо ви не подавали запит на замну SIM, не вводьте код та не передавайте його ншим особам. 15:41»

UPD. Дякую вам, друзі, за слова підтримки, пропозиції фінансової допомоги і вашу увагу до мене!
Заява в поліцію подана одразу, сьогодні  отримала витяг з ЄРДР і подала заявку до страхової ПриватБанку, далі – тільки чекати.

Я бачу, що за ці дні мій допис отримав 6к+ репостів. Я маю надію, що багатьом людям корисно дізнатися про такий мій досвід, щоб бути пильнішими.

Однак, дивують чужі мені люди, що пишуть в приватні. Невже хтось справді думає, що людина, що стала жертвою шахраїв і накатала такий пост, буде відповідати незнайомцям на питання “а це точно правда?” і на пропозиції написати колективну заяву або “поговорити про це по телефону”?)))

Так, я попалася шахраям, але ж мені не весь здоровий глузд вийшов носом при цьому)))

Леся Касько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *