Гіркін – Соловйову: Ти не ватечеш якшо Росія програє на тебе чекає найсуворіший суд за те, що роками робив

Російський терорист Ігор Гіркін і пропагандист Владімір Соловйов публічно поцапалися через провали Росії у війні проти України. Дійшло до того, що Гіркін обіцяє завадити Соловйову втекти з Росії.

Конфлікт між ними розпочався з того, що пропагандист Соловйов розкритикував неефективність Гіркіна у війні проти України. Восени стало відомо, що терорист нібито вирушив на війну й за нього навіть оголосили винагороду в Україні. Та згодом Гіркін повернувся з фронту, адже його не пустили на війну.

Гіркін визнав, що Росія програє війну

Гіркін буцімто критикує дії російської армії в Україні. Зокрема, він сказав, що якщо російські генерали продовжать воювати, як у попередні 10 місяців, то в Росії є всі шанси програти війну.

Гіркін звернувся до тих, хто спробує відсидітися за кордоном після поразки Росії. Зокрема, він сказав про тих, хто має нерухомість на озері Комо в Італії. Йдеться саме про Соловйова, чию віллу арештувала Італія.

Я б зробив, щоб ви туди не встигли втекти, якби в мене була можливість,
– сказав Гіркін і додав, що це єдине, що Соловйов добився своїм виступом.

Що відомо про перепалку Соловйова та Гіркіна

Соловйов висміяв Гіркіна, що той з пафосом вирішив поїхати на фронт, але повернувся. За його словами, терориста нібито не пустили на фронт. При цьому пропагандист вважає, що Гіркіну було слід вступити до ПВК “Вагнера”.

Захисти себе і своїх рідних! Оперативна інформація про можливу загрозу в нашому телеграм каналі

Крім того, Соловйов заявив, що саме через Гіркіна російські військові у 2014 році втратили Слов’янськ, після чого терорист втік.

У відповідь Гіркін сказав, що Соловйов бреше. Терорист сказав, що хоче публічні дебати із пропагандистом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *