“Haйkpyтiшux nepeмoлoлu”. ЗCУ вuбuлu Пpuroжuнa з Уkpaїнu. “Barнep” зropтaєтьcя i шypyє в Aфpuky

Незабаром, ймовірно, ПВК “Вагнер” припинить свою участь в агресії проти України.ПВК “Вагнер” доб’є залишки завербованих зеків на Бахмутському напрямку, після чого, швидше за все, залишить територію України. 

Такою думкою поділилася в ефірі українського телеканалу FREEDOM директор фонду “Русь, що сидить” Ольга Романова, передає Діалог.UA. 

За її даними, вже з 1 лютого ватажку ПВК “Вагнер” Євгену Пригожину було відмовлено у подальшому вербуванні зеків. Доступ до нового гарматного м’яса у в’язницях Росії угруповання втратило. Згідно з наполегливими чутками, вербуванням ув’язнених тепер займатиметься безпосередньо Міноборони РФ. “З 1 лютого пригожинців та ПВК “Вагнер” немає на російських зонах. 

Ще продовжують їхати етапи з Іркутської області, які були наприкінці січня відправлені до Ростова, це теж “Вагнер”. 

Але я не впевнена, що вони приїдуть саме до ПВК, що там уже не буде Міністерства оборони. Із зон вони пішли, їх до зон вже не пускають”, розповіла Романова. За її даними, “Вагнер” за весь час “спецоперації” завербував близько 50 тисяч ув’язнених за російськими в’язницями. 
Залишилися живими всього 1015%. 

“Я так думаю, “Вагнер” зараз під Бахмутом добиває в’язнів, що залишилися, (після чого) буде згортатися і йти в Африку: в Малі, ЦАР, (туди) де, власне, він представляє інтереси Путіна. Можливо, він залишиться в Сирії. …Україна вибила “Вагнера”, вибила Пригожина”, повідомила Романова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *