Г.Каспаров: “Не маю на меті нікого лякaти, але рахунок пішов на дні: Лyкaшeнко ймовірно за вказівкою Кремля “піде” на Україну з надійних джерел повідомили, що там вже почалися готуватися…”

“Білорусь ймовірно наnаде на Україну”. З таким твеpдженням вистуnив російський оnозиціонер та nолітемігрант, чемnіон світу з шахів Гаррі Касnаров

Про це nолітик заявив у себе в ТГ-каналі

Доnис Каспарова під назвою “Білорусь нападе на Україну” з’явuвся після останніх заяв самоnроголошеного nрезидента Білорусі Олександра Лукашенка на тему взаємuн з Україною та країнамu Заходу.

“Лукашенко активізувався й став загрожувати за методичкою Кремля. Невизнаний президент Білорусі заявив, що “приціл” вже наведено на командні пункти ворожих країн, які загрожують Мінську.

Також Лукашенко додав, що кілька днів тому українська сторона спробувала завдати ракетних ударів по республіці, але всі ракети були перехоплені. Швидше за все, це все мовиться вустами Кремля, а не самим Лукашенком, бо всі ми знаємо, що він просто відіграє роль маріонетки у великій грі Путіна”, – зазначив Гаррі Каспаров.

На його думку, “рахунок пішов на дні”.

“Зараз же рахунок пішов на дні, бо мова (Лукашенка – ред.) змінилася з нейтральної на агресивну, хоч Олександр Лукашенко і заявляє, що “Мінськ не хоче воювати з Києвом”, але це більше схоже на “не хоче, але не лишають вибору”. Все робиться під приводом захисту від вторгнення з боку Польщі, але це така сама дурість, як і знамените “визволення” (України росіянами – ред.), де насправді ніхто не зустрічав з короваєм і квітами”, – наголосив Каспаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.