Якщо втключити Лаврі світло, газ, воду, відразу буде видно наскільки московські попи близькі до Бога – Хто за?

Сергій Медвідь Пишуть, що попи МП не хочуть залишити Лавру.

А я згадав, як нещодавно, дивився кінофільм, де одну жінку звинуватили, що вона одержима сатаною. Так от, щоб вона доказала, що це не так, то священники придумали для неї випробування, щоб вона пройшла по розпеченому вугіллі, босими ногами, 10 кроків. Якщо вона пройде, то значить Бог за неї і її допомагає. Жінка, на диво усім, пройшла, чого священники і не очікували.

То ж я, думаю, якщо у Лаврі відключити електроенергію, газ, воду, каналізацію і перевірити як виживуть московські попи і наскільки вони близькі до Бога, і чи буде він їм допомагати? Хай вони докажуть свою святість і близькість до Бога.

Адже, як ми знаємо, що мощі тих святих, які там зберігаються, саме і стали нетлінними, тому що вони усе своє життя провели у молитвах і печерах, без будь яких умов цивілізації.
Тому, йдіть поближче до Бога, “святі” отці, і подальше від мерседесів. ))

На зображенні може бути: 6 людей та текст «613 соловьёв 1,334,152 пдписники трансляция 9,717 глядачив 2:00 43.9 мб увйти cTPAHA.UA ! настоятель киевской лавры павел обратился к верующим, которые блокируют работу комиссии. вы стоите тихо и смиренно. Ho не может ни в коем случае никакая комиссия работать. y них нет на это разрешения и прав делать это. сейчас военное положение во время которого нельзя разрывать договора. только спустя четыре месяца после окончания войны они могут начать c нами общаться. нет y них и решения суда. мы отстаиваем свои права но не должны нарушать закон, так как журналисты все снимают.»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *