До останнього захищав рідну Донеччину: під Бахмутом загинув відомий журналіст

Обороняючи незалежність України, у бою під Бахмутом загинув 37-річний захисник Олександр Цахнів. Воїн – уродженець міста Селидове Донецької області.

До війни Цахнів працював журналістом інформаційного агентства “Вчасно”. Колеги кажуть, що загиблий воїн ніколи не терпів несправедливості.

До останнього подиху захищав Україну

Професійний шлях Олександра був сповнений любові до України та рідної Донеччини. Перед журналістикою він був координатором руху “Сильні громади” та невпинно займався демократичною розбудовою регіону: організовував громадські заходи й ініціативи, культурні події, був небайдужим до розвитку українського Сходу.

Журналіст писав про корупцію в Донецькій області / Фото “Вчасно”

Працюючи в інформаційному агентстві, воїн писав про корупцію у містах Донеччини, нечесних чиновників та про те, що заважає нам усім жити гідно на своїй землі.

З ним завжди було про що поговорити: від новинок у кіно до теорій філософії. Це була світла людина з широким світоглядом і загостреними чеснотами. Він був справжнім патріотом країни не на словах, а на справі, бо робив від себе все, аби і рідний край і наше суспільство ставали кращими… Це величезна втрата для усіх нас,
– згадують Олександра його колеги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *