Честь маю, “таваріщ генерал”! Стає все веселіше. Все сталося учора близько 23 години! Працівники патрульної поліції…

Честь маю, «таваріщ генерал»!

Стає все веселіше.

Учора близько 23 години працівники Львівської патрульної поліції спільно з особовою інспекцією в районі Соснівського перехрестя зупинили автомобіль, яким керував працівник Червоноградського районного відділу поліції.

Поліція на поліцію?

Що тут цікаво. Цей непростий працівник був нещодавно переведений на посаду заступника начальника поліції з превентивної діяльності. А вже за лічені дні отримав звання підполковника. І, як сьогодні виявилося, напередодні затримання він був переведений на свою попередню посаду.

Кажуть, що, можливо, вчора вони саме це звання підполковника і святкували, але це залишиться їхньою сімейною таємницею.

 що було вчора.

Як повідомляють джерела в патрульній поліції області, підполковник відмовився від проходження тесту на стан алкогольного сп’яніння, після чого його доставили до Червоноградської міської лікарні, де близько години тривали дебати з залученням керівництва. Можна сказати, пробували «рішати»?

Але львівські патрульні виявилися твердими та битими працівниками, які, незважаючи на свого роду «тиск», скласти протокол за ст. 130 КУпАП.

Як мені повідомили, в лікарні підполковник також відмовився від проходження тесту на стан алкогольного сп’яніння та від підписання протоколу.

Тепер ми будемо пильно спостерігати, як наш суд притягне самого ПІДПОЛКОВНИКА до адмінвідповідальності, бо простих «смертних» суди у 99% визнають винними. Можливо, саме у цей 1% (милості) потрапить правоохоронець.

Слава Україні!

Oleksandr Klimov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *