Через масову сmерть на фрoнті мобілізованих, чиновники в мерії Москви почали маcово звільняютися , – ISW

По всій території Росії продовжується часткова мобілізація населення. Нещодавня гучна смерть молодого депутата, якого відправили на фронт, викликала переляк та паніку в урядовців призовного віку.
https://24tv.ua/rosiyski-uryadovtsi-masovo-zvilnyayutsya-cherez-mo

Після цього випадку вони почали масово звільнятися. Ймовірно, що провали російської мобілізації незабаром змусять Путіна згорнути її.

Мобілізація Путіна “тріщить по швах”

Провали російської мобілізації неможливо не помітити. Чоловіки готові зробити все, щоб уникнути призову і відправки на фронт в Україну.

Жорстка критика російського призову стає для росіян звичною справою. Наприклад, нещодавно депутат Держдуми Росії Максим Іванов звинуватив військкомати у Свердловській області у тому, що там “женуться не за якістю, а за кількістю”.

Комісари поспішають, адже хочуть швидше закрити призовні квоти. Через це часто “могилізують” чоловіків без бойового досвіду.

Інститут вивчення війни, посилаючись на російські ЗМІ повідомляє, що в Росії загинув 28-річний керівник департаменту уряду Москви. Його мобілізували 23 вересня, а вже 10 жовтня він загинув в Україні.

Росіян обурила ця ситуація, адже депутат не мав бойового досвіду і через це просто став “гарматним м’ясом”. Ця гучна смерть стала причиною того, що російські держпосадовці почали активно звільнятися.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *