Бункерному це як серпом по я…х! Прямо з ЄС! Радісна звістка, ми так чекали! Українці будуть врятовані

Євросоюз надасть Україні через механізм цивільного захисту ще 40 генераторів, щоб допомогти підтримувати нормальне життя за тривалої відсутності електропостачання.

Про це повідомив головний дипломат ЄС Жозеп Боррель.

“Росія намагається зламати дух українців, б’ючи по енергетичній інфраструктурі та використовуючи зимові умови як зброю проти цивільного населення. На зустрічі G7 ми скоординували підтримку. ЄС надає ще 40 генераторів на додачу до тих 550, які вже надали через механізм цивільного захисту”, – написав Боррель у своєму Twitter.

На зустрічі був присутній також міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, він розповів про можливі шляхи подолання дефіциту електроенергії в Україні.

Перший варіант – це купувати електроенергію в ЄС. Але на ринку ЄС ціни значно вищі, ніж в Україні, тому потрібна буде додаткова фінансова підтримка”, – зазначив міністр.

За його словами, другий спосіб передбачає забезпечення України необхідним енергетичним обладнанням, трансформаторами та генераторами, які допоможуть компенсувати пошкоджену енергетичну інфраструктуру.

Міністр окремо наголосив, що, починаючи з 10 жовтня, Росія запустила по території України понад 600 ракет та атакувала критичні об’єкти інфраструктури.

Він підкреслив, що Росія буде продовжувати ракетний терор проти України.

“Критично важливо забезпечити Україну необхідним обладнанням для відновлення електричних потужностей. Але не менш важливо продовжувати надавати допомогу для захисту цього обладнання від повторних атак, зокрема шляхом постачання Україні систем протиракетної та протиповітряної оборони”, – підсумував Кулеба.

Джерело:korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *