Більше ми не побачимо його на екранах… Родина повідомила, що зупинилося серце відомого українського актора Олександра Гетмансько

Сьогодні пішов з життя пішов відомий український актор театру та кіно Олександр Гетманський. Він боровся з тривалою хворобою, але недуга виявилася сильнішою.

22 січня 2023-го артист відсвяткував своє 63-річчя. Про гірку втрату повідомили на Facebook-сторінці Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки, якому служив Гетманський близько 20 років. obozrevatel.com

Народного артиста України поховають у його рідному селищі Високий, що на Харківщині. Прощання відбудеться завтра, 3 квітня, у Свято-Іллінському храмі

Від якої саме хвороби помер талановитий актор – не повідомляється.

Олександр Миколайович вперше з’явився на екранах у 1994 році, зігравши роль в еротичній комедії “Кілька любовних історій”, де його партнерами зі знімального майданчика стали імениті Армен Джигарханян та Руслана Писанка, яких також уже немає в живих.

Помер відомий український актор Олександр Гетманський. Фото
Свій театральний шлях актор розпочав на сцені Київського ТЮГу, потім, з 1995-го по 2004-й, працював у Київському академічному театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра. Останні 20 років життя Гетманський віддав Національному академічному драматичному театру Лесі Українки.

Глядачам Олександр Миколайович запам’ятався за ролями в популярних серіалах. Особливо добре йому вдавалися персонажі співробітників поліції, яких він часто втілював на екранах.

Помер відомий український актор Олександр Гетманський. Фото

Актор зіграв у таких популярних кінопроєктах: “Було у батька два сини”, “Особисте життя слідчого Савельєва”, “Поводир”, “Одеса-мама”, “Провідниця”, “Холостяк”, “Ментівські війни. Одеса”, “Чужі рідні”, “Я теж його люблю” та багатьох інших.

Помер відомий український актор Олександр Гетманський. Фото
Помер відомий український актор Олександр Гетманський. Фото

Прокоментуйте:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *