7 хвилин тому! ЗСУ оточили? Прямо в Бахмуті – тисячі солдат: 0купантам кіnець! Термінове рішення

16 січня російські загарбники опублікували фотографію із залізничної станції “Сіль”, що поблизу Соледара.

Навіть перебуваючи на цих позиціях, окупанти не відріжуть логістику ЗСУ з півночі Бахмута.

Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан. За його словами, так загарбники можуть відрізати рух від Бахмута на Сіверськ. Хоча туди постачають усе необхідне зі Слов’янська. Це не буде великою проблемою у логістиці.

Як нагадав Світан, у військовій справі певні міста чи населені пункти не завжди є лінією оборони. Остання формується із опорних пунктів, природних та штучних рубежів тощо.

Рубіж оборони з північного сходу Бахмута пролягає вздовж річки Бахмутки. Рубежем є не сама ріка, а певні висоти. Саме вони є тою лінією оборони, які не дають окупантами рухатися на оточення Бахмута з півночі.

Саме село не є рубежем оборони. Той опорник, та висотка, яку перерили та підготували до оборони, є рубежем. Росіяни вперлися з півночі, якщо говорити від півночі Бахмута, зокрема й в Соледарі, в українські рубежі оборони,
– зазначив Світан.

Тому сама станція “Сіль” не є рубежем оборони. Це – просто географічна назва. Лінії оборони пролягають дещо західніше. Зараз українські війська втримують ці рубежі оборони, які не дають окупантам оточити Бахмут з півночі.

Південь і північ Бахмута Донецької області – це основні напрямки, на яких російські війська намагаються проводити наступ.

В ефірі Апостроф TV Світан пояснив, що “південь Бахмута” – це Курдюмівка та з того напрямку на Часів Яр та Консантинівку, де зараз окупанти намагаються піднятися на висотки. Проте ЗСУ утримують ворога на певних рубежах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *