Назад дороги не буде: Священик розповів nравду про червону нитку на руці

Багато вiдомих людей носять червону нитку на зап’ястку руки. Цей талiсман начебто захищає людину вiд злого ока, не впускає “в ауру негативну енергiю”.

Так, дійсно. На превеликий жаль та навіть жaх, сьогодні чимало людей, які регулярно відвідують християнські храми, поза ним практикують відверто язичницькі та демонічні релігійні обряди. Одним таким, серед багатьох інших, є звичай носити на зап’ястку червону нитку, зав’язану особливим способом.

Насправді, це не порожня забавка, не варта уваги, а давня традиція прибічників каббали – релігії таємних юдейських знань, а також вірувань деяких індусів. За повір’ями, цей «амулет» має властивості охороняти людину від злої негативної енергії, чи, як кажуть у нас – “від вроків”. Тому не дивно, що не тільки одні старші люди піддаються цьому жаxливому забобону, але й частенько зав’язують її навіть своїм дітям та родичам, бажаючи оберегти від якогось «злого ока».

Частенько зав’язують і немовлятам, щоб і не врекли (від злого ока). Але коли розглянемо правдиве виникнення цього звичаю, то охоплює жах, а зокрема якщо ти християнин.

Свята Церква вчить: « забобони з вірою є несумісні, бо це гріх проти першої Заповіді Божої – «Нехай не буде в тебе інших богів, крім мене» (Вих. 20, 2) ».

Виникла ця нитка задовго до християнства, та символізує посвяту дітей богу Ваалу. Червона ниточка була видимим свідченням, яке привязували батьки або жрець. 

Ваал (Баал, Бел, Баель, Ваель) – Могутній демон, відомий в давнину як фінікійське і західносемітське божество. Його ім’я перекладається з загальносемітичних мов як «господар», «владика», «пан» – цим прізвиськом називали багатьох богів окремих місцевостей (найчастіше додаючи до титулу й назва місцевості -. Напр, Баал-Гал, Баал-Пеорія – або сферу його «володіння »: Баал-Хаддад – бог бурі, Баал-Шамем – бог сонця). Відомі його зображення у вигляді бика (символ родючості) або воїна, який уражує землю списом. 

Ідолослужіння Ваалу було головним гріхом древніх євреїв. Ваалу приносилися людські жертви або посвячувалося дітей («І пагірки побудували Ваалові, щоб палити дітей своїх на огні цілопалення для Ваала», Єремія. 19, 5). Служіння йому супроводжувалося великою пишністю і урочистістю. Пророк Ілля, а слідом за ним і інші пророки, гаряче виступали проти прихильників цього ідола (3 Цар. 18).

Сучасні окультисти пов’язують його з силами руйнування, ненависті, помсти, війни. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *