Корабель, який зник у “Бермудському трикутнику”, вернувся через 90 років.

Кубинська берегова охорона виявила в Карибському морі корабель, який пропав у Бермудському трикутнику майже століття тому. 18 травня влада Куби повідомили про виявлення береговою охороною старого судна без екіпажу в водах Карибського моря. За їхніми відомостями, знайдене судно є відомим американським пароплавом SS. «Cotopaxi», зниклим в Бермудському трикутнику 1 грудня 1925 року.

Кубинська влада зафіксували появу пароплава. Тоді він раптово з’явився на захід від Гавани в забороненій для навігації зоні. Після тривалих безуспішних спроб зв’язатися з екіпажем судна на його перехоплення були спрямовані три патрульні катери кубинської берегової охорони.

Наближаючись до мети прикордонники були шоковані побаченим. Судно було поржавіли і явно дуже старим. Ще більше вони здивувалися піднявшись на борт корабля – екіпажу на ньому не було і всюди панувало запустіння. Відразу було видно, що корабель був покинутий протягом десятиліть.

Пізніше з’ясувалося, що виявлений пароплав споруджений ще сто років тому і є легендою Бермудського трикутника. Виявилося, що знайдений корабель є тим самим SS. «Cotopaxi», який таємниче зник в 1925 році.

В ході огляду судна на його борту було знайдено щоденник капітана, служив в момент зникнення корабля в компанії Clinchfield Navigation Company. Справжність бортового журналу підтвердив експерт з Куби Родольфо Крус Сальвадор. Він розповів, що бортовий журнал містить багато цінних відомостей про повсякденне життя екіпажу, але на жаль, він не дав ніяких підказок в питанні зникнення корабля і його команди.

У документі описані цікаві деталі, зафіксовані до зникнення корабля. Останній запис в бортовому журналі зроблена 1 грудня 1925 року. Саме в цей день SS. «Cotopaxi» подав сигнал лиха і перестав виходити на зв’язок. З тих пір протягом майже 90 років про кораблі звісток не було. 31 грудня 1925 він був внесений до реєстру зниклих і, незважаючи на те, що в своєму останньому повідомленні екіпаж повідомив про те, що корабель тоне, він став частиною легенди про Бермудський трикутник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *