Середа, 30 Квітня, 2025
Головна

Батьки підлітків які випали з 16 поверху і розбилися на смерть дали перший коментар від якого не по собі

Правоохоронці розслідують загибель хлопця та дівчини, які випали з балкона багатоповерхівки. Слідство не виключає самогубство. Трагедія сталася 29 квітня на вулиці Княгині Ольги у Львові.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

«Сьогодні, 29 квітня, о 18:20 на спецлінію 102 надійшло повідомлення від лікарів швидкої допомоги про двох осіб, які загинули від травм, отриманих внаслідок падіння з висоти, яке сталося на вулиці Княгині Ольги у Львові», — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили особи загиблих – це 15-річна дівчина з Івано-Франківська та 15-річний хлопець, житель Львова.

Як пишуть місцеві ТГ-канали, причиною самогубства могло стати те, що батьки були проти відносин хлопця та дівчини.

Батьки були проти стосунків: у Львові пара підлітків стрибнули з 16 поверху і розбилися на смерть


Якщо батьки не визнають певних вподобань, або забороняють їхні вподобання, підлітки можуть чинити опір, як спосіб заявити, що я сам або сама знаю, що для мене важливо.

— Нерозділене кохання теж може призвести до трагічних наслідків?

— Якщо підлітки відчувають нерозділене кохання, можуть не справитися з цим болем. Самогубство може бути спробою втечі від болю…

Отже, батьки мають цікавитися життям дитини, спілкуватися. Дивитися, що дивиться дитина у смартфоні. В якому настрої йде до школи, в якому приходить зі школи. З ким дитина спілкується.

Іноді батьки кажуть: «це не любов», або «це дурня»… Можна сказати по-іншому: «Я бачу, що для тебе це важливо. Розкажи мені про це детальніше». Тобто бути підтримкою навіть у сумнівах. Пояснювати. Не забороняти без пояснень. Заборона без пояснень породжує бунт. Треба сказати: «Я бачу, що ця людина може тебе ранити. Мені хочеться тебе захистити».

— Як помітити ці переживання?

— У першу чергу — це замкнутість, ізоляція. Підлітки можуть навіть себе самопошкоджувати. Можуть писати листи прощання… Це і порушення сну, і втрата апетиту.

Якщо побачили щось подібне у поведінці дитини, скажіть: «Я бачу, що тобі боляче. Я — поруч». Батьки мають розвивати навичку — бути в контакті з підлітком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *