пУТІН 15 хв. тому У ПРЯМОМУ ЕФІРІ Він зійшов з глy3дy. Сьогодні щось розпочнеться ? Це має бачити кожен! Дивитися тут
Тон послання був оптимістичним. На думку диктатора, Росія рухається вперед. Він навіть запевнив росіян у тому, що все буде добре. Утім, ані про війну, ані про інфляцію очільник російської держави нічого не сказав.
Власне, слова “все буде добре” стосувалися економічного стану країни та її майбутнього. Саме так господар Кремля відповів на німе запитання пересічних росіян про ціни, які злетіли до небес, і рубль, який зірвався у прірву.
Розпливчасте звернення Путіна напередодні головного державного свята Росії підкреслило найбільшу суперечність його керівництва у воєнний час: прагнення мобілізувати суспільство і загартувати його для тривалого конфлікту, зберігаючи при цьому відчуття нормального життя в повсякденному житті. На відміну від його виступів у 2022 році, в перший рік вторгнення, у вівторковій промові він не згадав про Україну, оминувши навіть свій звичний евфемізм щодо війни як “спеціальної військової операції”. Він також не згадав новообраного президента Дональда Трампа,
– акцентують журналісти.
Майбутнє Росії максимально невизначене. Настільки, що Путін не мав що сказати.
Натомість Карім Хан: «Ніщо не вічне. Життя минуще. І будь-яке політичне життя закінчується провалом»
Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що російський президент Володимир Путін постане перед судом. Про це Хан сказав в інтерв’ю BBC.
Говорячи про війну РФ проти України, прокурор МКС Карім Хан сказав, що, на його думку, президент Росії Володимир Путін «побачить залу суду зсередини», вказавши на випадки в історії, коли інші світові лідери поставали перед судом.
«Ніщо не вічне. Життя минуще. І будь-яке політичне життя закінчується провалом», – сказав він
У березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна, звинувативши його у незаконній депортації дітей із України. Бразилія, як і ще понад 120 країн світу, які ратифікували Римський статут, має підпорядковуватися його рішенням, зокрема за ордерами на арешт підозрюваних у військових злочинах.
Путін уже неодноразово пропускав міжнародні зустрічі та скасовував поїздки за кордон. Так, замість нього на саміт БРІКС 22–24 серпня в Йоганнесбурзі завітав міністр закордонних справ Сергій Лавров. Сам Путін взяв участь дистанційно. Рішення було зумовлене тим, що ПАР також підписала Римський статут МКС.
Крім цього, Путін не поїхав на саміт G20, який відбувався 9-10 вересня в Делі. У суботу «двадцятка» ухвалила декларацію, в якій немає засудження Росії за її вторгнення до України. При цьому учасники зустрічі закликали всі країни дотримуватися міжнародних договорів та зобов’язань та не вдаватися до використання сили з метою захоплення територій.
2 вересня, російський диктатор Володимир Путін прибув з офіційним візитом у Монголію, де його б мали заарештувати за ордером Міжнародного кримінального суду. Адже Монголія у 2003 році ратифікувала Римський статут. Утім, ніхто диктатора не арештував і він розпочав свій візит.